AliArt Hand Made

AliArt jest maleńką polską manufakturą, która w zaciszu swojego warsztatu tworzy wysokiej jakości drewniane lampki. Naszym celem jest wprowadzenie cudownego nastroju w Twoim domu.

AliArt jest legalnie działającą firmą tworzącą swoje produkty na terenie Polski. Nasze lampki wykonane są z drewna sosnowego i malowane antyalergicznymi emaliami wodnymi. Lampki LED zasilane są bateriami, dzięki czemu lampka jest bezpieczna dla dzieci. W ciągu 12 miesięcy lampka jest objęta gwarancją, wystarczy ją do nas odesłać, a my zajmiemy się wymianą oświetlenia na nasz koszt.

Jak to robimy?

Proces tworzenia lampek, które umilą wieczory naszym małym i tym troszkę starszym Klientom jest niezwykle długi. Ponieważ nasze produkty powstają z najwyższą dbałością o szczegół, każdy etap ich powstawania jest przemyślany i dopracowany. Pomysły najczęściej podsuwane są przez nasze dzieci, których wyobraźnia nie zna granic.

W pierwszej kolejności tworzony jest rysunek, który z ogromną starannością przerabiany jest na komputerowy projekt. W następnym etapie pomaga nam maszyna, która odpowiednio zaprogramowana wycina wymarzone przez dzieci kształty. W tym monecie zaczyna się najdłuższy proces tworzenia naszych lampek. Każdy projekt jest ręcznie szlifowany i kilkakrotnie malowany, tak aby uniknąć pozostawienia nawet najmniejszej skazy. Kiedy lampka jest gotowa montujemy lampki LED, otulamy sosnowymi wiórkami i pakujemy w nasze pudełeczka.

Na specjalne życzenie każda z naszych lampek może zmienić kolorystykę. Możemy również spełniać marzenia i stworzyć coś specjalnie dla Twojego dziecka.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Z uwagi na ręczny proces tworzenia, który wymaga czasu zamówienia realizujemy do 14 dni. O etapie realizacji informujemy mailowo.

WYSYŁKA

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem inPost, lampki są starannie zapakowane co zmniejsza ryzyko uszkodzenia w transporcie.

PŁATNOŚCI
przelewy